Działalność firmy   Atrakcyjność i konkurencyjność
naszych usług

Firma Energokabel Sp. z o. o. posiada wszechstronne doświadczenie w dystrybucji kabli, przewodów, transformatorów oraz osprzętu elektrotechnicznego i elektro - energetycznego, które jest wynikiem długoletnich tradycji, sięgających lat 90-tych. Działalność naszego przed - siębiorstwa oparta jest na profesjonalnym i silnym zespole handlowców, którego głównym celem jest jakościowa i szybka obsługa klientów.

Posiadanie dostatecznych zasobów własnych, środków na finansowanie działalności firmy oraz ich szybki obrót i wysoka zyskowność kapitału przyczyniły się do znacznego rozwoju firmy i stałego wzrostu efektywności jej prosperowania.

Obszar działania naszej firmy obejmuje teren całego kraju. Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, które posiadają oddziały w całym kraju, jak również średnie i małe firmy wykonawcze z zakresu elektroenergetyki i elektroinstalatorstwa. Energokabel wypracował silną pozycję wśród liderów handlowych na rynku elektroenergetycznym. Niewątpliwie wpłynął na to dynamiczny wzrost wartości sprzedaży, któremu towarzyszy systematyczne powiększanie się grupy odbiorców. Jednym ze znaczących atutów naszej firmy jest posiadanie sprawdzonego źródła zaopatrzenia w kraju i zagranicą.

   

Jedną z ważnych cech konkurencyjności naszej firmy jest przynależność do największych i najlepiej zaopatrzonych w kable energetyczne i linki napowietrzne dystrybutorów na terenie Dolnego Śląska. Jakość sprzedawanych przez nas wyrobów jest wysoko oceniana przez odbiorców z uwagi na oferowanie najnowocześniejszego technologicznie i powszechnie poszukiwanego towaru. Proponujemy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny, a towar dostarczamy szybko i bezpiecznie własnym transportem. Stałym odbiorcom przyznajemy specjalne warunki współpracy, udzielając upustów i rabatów. Przy dużych jednorazowych zamówieniach umożliwiamy negocjowanie cen. W stosunku do sprawdzonych i wiarygodnych odbiorców stosujemy wydłużone terminy płatności. Wychodząc naprzeciw zasadzie, że czas to pieniądz, obsługujemy naszych klientów szybko i profesjonalnie, na miarę europejskich standardów.