Siedziba główna firmy
 

 Oddziały

   

 ŚWIEBODZICE

dojazd do siedziby centrali

 

„Energokabel" Sp. z o. o.
Ul. Strzegomska 34
58-160 Świebodzice
Tel. +48 74 858 30 00, fax. +48 74 854 01 60
e-mail.
biurozarzadu@energokabel.com.pl
http://www.energokabel.com.pl/

Asystent Zarządu:
Magdalena Chrobocińska
Tel. +48 74 858 30 21       
Tel.kom +48 667 681 714
magdalena.chrobocinska@energokabel.com.pl

 

Dyrektor Handlowy:

Robert Pawlak
Tel. +48 74 858 30 02
Tel.kom +48 667 681 694
robert.pawlak@energokabel.com.pl

Dział Handlowy:

Specjalista ds. Handlu i Marketingu:
Matylda Wojtyniak
Tel. +48 74 858 30 38
Tel.kom +48 667 681 702
matylda.wojtyniak@energokabel.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży:
Iga Jankiw
Tel. +48 74 858 30 30

Tel.kom +48 667 681 688 iga.jankiw@energokabel.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży:
Sylwia Nowak
Tel. +48 74 858 30 35
Tel.kom +48 667 681 698 sylwia.nowak@energokabel.com.pl

SKLEP - Sprzedaż detaliczna i internetowa:

Robert Zieliński
Tel. +48 74 858 30 07
Tel.kom +48 667 681 693
robert.zielinski@energokabel.com.pl

Dział Kadr:

Barbara Strachowicz
Tel. +48 74 858 30 23
rekrutacja@energokabel.com.pl
barbara.strachowicz@energokabel.com.pl

Dział Windykacji:

Adrian Strachowicz
Tel. +48 74 858 30 05
Tel.kom. +48 667 681 691
adrian.strachowicz@energokabel.com.pl


Dział Księgowości:

Magdalena Chrobocińska
Tel. +48 74 858 30 21       
Tel.kom +48 667 681 714
magdalena.chrobocinska@energokabel.com.pl

Renata Kolanko
Tel. +48 74 858 30 24
renata.kolanko@energokabel.com.pl

Dział Transportu i Logistyki: 

Kierownik Działu:                                        Bartosz Strachowicz
Tel. +48 74 858 30 03
Tel.kom +48 667 681 701
bartosz.strachowicz@energokabel.com.pl

Zastępca:                                                    Grzegorz Nawojski
Tel. +48 74 858 30 40
Tel.kom +48 667 681 703
grzegorz.nawojski@energokabel.com.pl

 

 JELENIA GÓRA

dojazd do firmy

„Energokabel" Sp. z o. o.
Ul. Podgórna 9
58-500 Jelenia Góra
Tel. +48 75 753 55 20        +48 75 752 52 61
Tel. fax. +48 75 753 42 75
jeleniagora@energokabel.com.pl http://www.energokabel.com.pl

P.O. Kierownika Oddziału:
Piotr Surma
Tel.kom. +48 667 681 713
piotr.surma@energokabel.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży:
Tomasz Wawrzyniak
Tel.kom. +48 667 681 696 tomasz.wawrzyniak@energokabel.com.pl

WROCŁAW

dojazd do siedziby oddziału

"Energokabel" Sp. z o. o.
Ul. Racławicka 15-19
53-149 Wrocław
Tel. +48 71 793 18 55              Fax. +48 71 793 18 57
wroclaw@energokabel.com.pl
http://www.energokabel.com.pl

Dyrektor oddziału Wrocław:
Andrzej Drybka
Tel.kom. +48 667 681 704
andrzej.drybka@energokabel.com.pl

CHORZÓW

"Energokabel" Sp. z o. o.
Ul. Składowa 17                                        41-500   Chorzów                                                     Tel. +48 534274989                                 chorzow@energokabel.com.pl
http://www.energokabel.com.pl

Dyrektor oddziału Chorzów:
Jarosław Walas
Tel.kom. +48 605 553 199 jaroslaw.walas@energokabel.com.pl

Dyrektor Handlowy:
Kazimierz Koperwas
Tel.kom. +48 608 821 172 kazimierz.koperwas@energokabel.com.pl

Kierownik Magazynu i Logistyki :
Marek Waluga
Tel.kom. +48 660 499 518 marek.waluga@energokabel.com.pl

MIKOŁÓW

 

dojazd do siedziby oddziału

 

"Energokabel" Sp. z o. o.
Ul. Rybnicka 20
43-190 Mikołów
Tel/.faks. +48 32 322 15 60
slask@energokabel.com.pl
 
Specjalista ds. Sprzedaży:
Agata Konsek
Tel.kom +48 667 681 699
agata.konsek@energokabel.com.pl

 

POZNAŃ

"Energokabel" Sp. z o. o.
Ul. Wołczyńska 50
60-167 Poznań
Tel/.faks. +48 61 866 06 72
poznan@energokabel.com.pl
 

Handlowiec:
Lucyna Braciszewska
Tel.kom +48 667 681 695 lucyna.braciszewska@energokabel.com.pl

Jarosław Chmielewski
Tel.kom +48 667 681 697 jaroslaw.chmielewski@energokabel.com.pl